• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Патріотичне виховання

4 квітня 2014 р. у нашій школі відбулась акція у рамках проведення Дня пам'яті Небесної сотні.

О 8.30 розпочався флешмоб “Рушник єднання”. Учні 2-х, 4-х, 5-х, 6-х, 9-11-х класів тримали вишиті рушники — символ єдності Заходу і Сходу України - “Україна — єдина країна”.

Учениця 11-Б класу Мархевка Інна урочисто і шанобливо розповіла про героїв, що поклали своє життя на вівтар Вітчизни.

У рамках роботи Клубу національної дружби учні написали листи ровесникам Східної України — третім школам Донецька, Харкова й Луганська.

Учні читали поезії відомих українських письменників про рідний край, про загиблих на майдані. Хор виконав пісню “Господи, помилуй нас”.

Одинадцятикласники посадили біля школи калину, яка віднині символізуватиме нашу пам'ять і шану героям Небесної сотні.

На заході були присутні батьки, активісти Майдану, випускники.

Протягом тижня у всіх класах відбулися виховні години про події на Майдані 18-20 лютого, учні переглянули фільм про героїв “Небесної сотні”.

/Files/images/foto_zelena/1.jpg

/Files/images/foto_zelena/2.jpg

/Files/images/foto_zelena/3.jpg

/Files/images/foto_zelena/4.jpg

/Files/images/foto_zelena/5.jpg

/Files/images/foto_zelena/6.jpg

/Files/images/foto_zelena/7.jpg

/Files/images/foto_zelena/8.jpg

/Files/images/foto_zelena/9.jpg

/Files/images/foto_zelena/10.jpg

/Files/images/foto_zelena/11.jpg

/Files/images/foto_zelena/12.jpg

/Files/images/foto_zelena/13.jpg

/Files/images/foto_zelena/14.jpg

/Files/images/foto_zelena/15.jpg

/Files/images/foto_zelena/16.jpg

17 вересня в ЗОШ №3 м. Луцька відбулась зустріч із учасниками антитерористичної операції на Сході. Це Олександр Дмитрієв боєць II батальйону «Айдар» . Хведчак Андрій Володимирович - начальник Луцької самооборони.

У невимушеній атмосфері спілкування старшокласники активно цікавилися щоденним перебігом подій бійців АТО і їхнім побутом. Андрій Володимирович закликав учнів старанно вчитися, обов’язково займатися фізичними вправами, щоб завжди бути «у формі».

Від Ваших зусиль сьогодні залежатиме, якими Ви станете в майбутньому, як зумієте захистити себе, власну сім’ю, рідну землю … Чи пишатимуться Вами батьки й народ. Тому важливо саме сьогодні бути щирим патріотом, цікавитися подіями, серйозно до них ставитися, вміти робити власні висновки.

/Files/images/ato_vihovna/P1013459.JPG

/Files/images/ato_vihovna/P1013462.JPG

/Files/images/ato_vihovna/3.JPG

/Files/images/ato_vihovna/4.JPG

В загальноосвітній школі I- III ст. №3 відбулася зустріч з учасниками майдану для учнів 11- х класів. Про минулорічні події розповіли Гураль Ігор Васильович та Харитонов Ігор Валерійович. Вони показали фото і відеоматеріали, які стосувалися цих подій, що шокували українців та весь світ.

Ніхто не міг припустити, що мирні, переважно студентські акції, які розпочалися ще наприкінці листопада 2013 року, переростуть у жорстоку війну та призведуть до кровопролиття і загибелі людей.

Усе розпочалося з того, щоб Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС, але це не відбулося, і люди почали рішуче діяти. Вони жили на майдані в прямому сенсі цього слова. Десятки тисяч людей почали боротьбу за вільну та єдину Україну. Нас переконували, що все буде добре, але змін не було і жителі України пішли в наступ.

Починалися масові захоплення ОДА та вимагання усунення влади. Але мирні протести не довго тривали. Згодом стала проявлятися жорстокість «Беркуту». Почав з’являтися автомайдан і одного з лідерів цього руху катували: в чоловіка були зафіксовані численні порізи тіла та обличчя, відрізано піввуха. Люди, які ховали свої обличчя за масками , намагалися довідатись, хто спонсорує так званий автомайдан.

Також почав створюватися й антимайдан – протистояння майдану.

Та хто ж міг подумати , що буквально через декілька місяців розпочнеться справжня війна. Народ почав зводити барикади, палити шини,робити «коктейлі Молотова», щоб захиститися від протилежного боку барикад, де були беркутівці. Не зважаючи на сильний мороз, поливали з водометів, але вони не здавалися та відстоювали своє право. Під час зворушень, які періодично відбувалися як на майдані, так і в різних містах України були зафіксовані травми в багатьох людей, але події, 18 - 20 лютого 2014 року шокували не тільки Україну, але й увесь світ. Почався масовий розстріл мирних людей. У цей день у центрі Києва, за словами свідків, працювали снайпери. Вони вбивали людей пострілами в голову та шию,тих, що були менш захищені. У Михайлівський собор зносили тіла поранених, і якщо була потрібна термінова операція медики оперували на місці під-іконами. На той момент було зафіксовано 83 загиблих, які увійшли до «небесної сотні», близько 500 поранених, що знаходилися у важкому стані. Серед загиблих наймолодшому активісту було 17 років, а найстаршому 73 роки, але ці цифри швидко зростали.

Цей день ввійшов у новітню історію як «чорний четвер». Ці події не залишили нікого байдужим і не змусили людей стояти осторонь чужої біди. 23-24 лютого 2014 було проголошено днями жалоби за загиблими.

Хочеться вірити, що тисячі загиблих полягли і вмирають зараз не марно, та коли вже буде це світло в кінці тунелю ? Лишається підтримувати і сподіватися, що скоро це жорстоке й не гідне людини явище припиниться. Молімося за Україну!

/Files/images/rchnitsya_maydanu/1.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/3.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/5.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/6.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/7.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/8.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/9.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/10.jpg

/Files/images/rchnitsya_maydanu/11.jpg

18 листопада відбувся благодійний ярмарок за ініціативи батьків 4-А класу. До акції долучились всі учні школи. Виготовлені вироби власними руками швидко були розпродані, оскільки всі заслуговували на увагу учнів, батьків, вчителів. Зібрали 2028 грн. На 700 грн. закуплено теплий одяг (сьогодні вже відправлено в зону АТО). Решта грошей буде використано адресно для поранених воїнів в зоні АТО (учнів нашої школи).

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/1.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/2.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/3.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/4.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/5.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/6.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/7.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/8.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/9.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/10.jpg

/Files/images/yarmarok_dlya_uchnv/11.jpg


3-4 лютого учні та вчителі Луцької ЗОШ №3 плели маскувальну сітку для військової техніки.

Працювали на перервах, уроках трудового навчання, фізичної культури. Школярі впевнені, що зараз, як ніколи потрібно згуртовуватися задля допомоги нашим воїнам.

6 лютого сітку буде передано в зону АТО.

/Files/images/stka/1.jpg

/Files/images/stka/2.jpg

/Files/images/stka/3.jpg

/Files/images/stka/4.jpg

/Files/images/stka/5.jpg

/Files/images/stka/6.jpg

/Files/images/stka/7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 810

Коментарi