• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

2020-2021 н.р.

Оксеньчук Доміана

учениця 9-Б класу

І місце

у міському конкурсі дитячого малюнка

“Збережемо енергію-збережемо природу”

Вчитель Семенчук І.О.

Семерак Вікторія

учениця 7-А класу

ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів

“Гумор і сміх об’єднує всіх”

Вчитель Семенчук І.О.

Діяк Петро

учень 9-А класу

І місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів

“Гумор і сміх об’єднує всіх”

Вчитель Марценюк Н.Р.

Седлярук Тетяна

учениця 11-Б класу

І місце

у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Вчитель Прохор І.Л.

Лукащук Софія

учениця 9-В класу

ІІІ місце

у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Вчитель Брухаль О.В.

Команда “Соколята”

І місце

у ХV іграх конкурсно-пізнавальної програми “Ми — волиняни”

Вчителі Прохор І.Л., Журавська М.В.

Хореографічний колектив “Імпульс”

І

ІІ, ІІ

ІІІ, ІІІ, ІІІ місця

у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та фестивалях

Керівник Мєдвєдєва Ю.В.

Косило Соломія

учениця 4-В класу

переможець

обласної та Всеукраїнської виставки-конкурсу учнів молодшого шкільного віку

з початкового технічного моделювання

Вчитель Кирюхіна С.О.

Аршулік Евеліна

учениця 7-А класу

переможець

міської заочної виставки-конкурсу

“Новорічний подарунок”

Вчитель Семенчук І.О.

Сорока Михайло

учень 1-В класу

переможець

міської заочної виставки-конкурсу

“Новорічний подарунок”

Вчитель Сало О.В.

Семенюк Маргарита

учениця 4-Б класу

дипломант

міської заочної виставки-конкурсу

“Новорічний подарунок”

Вчитель Колеснікова С.М.

Семерак Вікторія

учениця 7-А класу

дипломант

міської заочної виставки-конкурсу

“Новорічний подарунок”

Вчитель Семенчук І.О.

Геологічний музей

(група екскурсоводів)

І місце

у конкурсі екскурсоводів музеїв закладів освіти

“Край, в якому я живу”

Вчитель Теребейко Л.М.

Турко Владислав, Коритко Анна

учні 8-Б класу

ІІІ місце

у міському конкурсі “Патріоти Волині”

Вчителі Марценюк Н.Р., Семенчук І.О.

Савенюк Мирослава

учениця 9-В класу

Коритко Анна

учні 8-Б класу

ІІ місце

у міському конкурсі “Патріоти Волині”

Вчителі Фуріва О.Б., Семенчук І.О.

Лебідь Ілля, Пянтковський Максим

учні 11-Б класу

ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації “Історія України і державотворення”

Вчитель Прохор І.Л.

Діконтус Дарина

учениця 11-Б класу

ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації “Література”

Вчитель Бондар Н.С.

Кiлькiсть переглядiв: 1796

Коментарi