/Files/images/vchitel_foto/початкова класи.jpg

Педагогічна спільнота (предметне методичне об'єднання) учителів початкових класів складається з 30 педагогічних працівників, із яких:

відмінників освіти України - 3;

учителів-методистів - 5 ;

старших учителів - 9;

учителів вищої кваліфікаційної категорії - 14;

учителів першої кваліфікаційної категорії - 5;

учителів другої кваліфікаційної категорії - 6;

учителів-спеціалістів – 4;

учителів молодших спеціалістів – 1.

Волчкович Іванна Іванівна - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Блонська Світлана Сергіївна - спеціаліст І категорії.

Гачукова Любов Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Гнатюк Мирослава Миколаївна - Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель,.

Гриценюк Анна Анатоліївна - спеціаліст.

Дусь Наталія Володимирівна - спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Данилко Ірина Сергіївна - спеціаліст ІІ категорії.

Кононенко Олена Євгенівна - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Колеснікова Світлана Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Кирюхіна Світлана Олександрівна - спеціаліст І категорії.

Кирилова Тетяна Володимирівна - спеціаліст ІІ категорії.

Левчук Світлана Петрівна - спеціаліст ІІ категорії.

Наюк Наталія Сергіївна - спеціаліст вищої категорії.

Олійник Ганна Дмитрівна - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Ольхова Галина Сергіївна - спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Онопрейчук Олена Володимирівна - спеціаліст І категорії.

Петренко Ніна Ростиславівна - Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Поровська Марія Пилипівна - спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Савчук Лариса Олександрівна - спеціаліст.

Сад Марія Віталіївна - спеціаліст ІІ категорії.

Сало Оксана Володимирівна - спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Шавиріна Оксана Володимирівна - спеціаліст ІІ категорії.

Януль Людмила Георгіївна - спеціаліст І категорії.

Яремчук Ольга Юріївна - спеціаліст І категорії, старший вчитель.

Янченко Анна Леонідівна - спеціаліст ІІ категорії.

Асистенти інклюзивних класів (1-4):

Косаревич Олена Романівна - молодший спеціаліст.

Приходько Олена Вячеславівна - спеціаліст.

Северенюк Євгенія Михайлівна - Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Вчителі - логопеди:

Цимбалюк Олена Леонідівна - спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Мартинюк Ірина Ігорівна - спеціаліст.

Кожен педагог працює над індивідуальною методичною темою відповідно до проблемного питання закладу «Реалізація пізнавального та ціннісного аспектів соціалізації школяра в сучасному освітньому просторі».

Кiлькiсть переглядiв: 1471

Коментарi