Історія закладу освіти

/Files/images/стара школа.JPG

Середня школа № 3 була створена в 1945 році, на базі семирічної школи, яка містилася в приміщенні польської гімназії. Для жіночої школи № 3 було передано напівзруйноване приміщення колишньої Європейської школи.

У 1945-1955 роках постійно збільшувалась кількість класів і вчителів. Зростав наплив учнів. Виділялась грошова допомога дітям-сиротам.

У подальші 5 років велика увага приділялась виробленню практичних навичок, разом із теоретичним навчанням. На кінець 1960 року у школі було повне забезпечення підручниками, меблями і педагогічними кадрами. На початку 60-х на подвір’ї було зведено новий паркан, розбиті красиві клумби. До 1965 року зроблено кілька нововедень: черговий клас, 11-ті класи, виробниче навчання. В 1965-1966 роках у школі навчались лише старшокласники, лише з середнім сімдесятих почала активно працювати середня ланка. До 1975 року тривав період постійного експериментування, пристосування до потреб комуністичного будівництва.

У 1985 році відкрилася нова сторінка в історії СШ № 3, - „Новосілля”. Дуже багато зусиль було вкладено учнями по завершенню будівельних робіт. Все, що було створено працею багатьох людей у старій школі, треба було переносити в нове приміщення.

У 1985-1990 роках діяли тимурівські загони, які допомагали одиноким і ветеранам. Збиралась макулатура і металобрухт, кошти від яких перераховувались у фонд всеобучу.

Кiлькiсть переглядiв: 898

Коментарi