• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація для батьків

Шановні батьки!


Навчання в Луцькій гімназії N3 в 2024-2025 н.р. буде організовано в першу зміну.

РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ


/Files/images/1_dzvonik_2019/received_427936028079570.jpeg

Увага!

Збережемо наших дітей!

Серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших – проблема наркоманії. У двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Крім того, нині серед молоді мають місце поширення лікарські засоби, канабіс, бупреморфін, амфетамін, спайс, екстазі, опіум та їх прикурсори.

Звертаємося до батьків, дітей та інших небайдужих громадян, до здорової молоді і здорової нації: коли людина вперше бере у руки шприц чи пакунок з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім – прірва і про це якомога ширше потрібно розповідати та постійно наголошувати про най фатальніші наслідки вживання з конкретними прикладами, які нажаль, на сьогоднішній день переповнюють мережу інтернет.

У зв’язку з цим, працівниками ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Волинській області постійно здійснюються профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей щодо попередження вживання та можливого розповсюдження, чи сприяння цьому, наркотичних засобів.

Закликаємо всіх небайдужих батьків здійснювати максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної залежності, а саме:

  • Посилити контроль над дозвіллям дитини, а особливо у позаурочний час;

  • Дізнатись максимум інформації щодо кола спілкування дитини та вікової категорії друзів чи знайомих;

  • Перевіряти особисті речі дітей на предмет виявлення заборонених в обігу речовин;

  • Перевіряти та контролювати переписку та фото дітей у сторінках соціальних мереж;

  • Вживати інших заходів для попередження та присічення вживання наркотичних та психотропних речовин дітьми на початкових стадіях.

Давайте разом збережемо здоров’я дітей та наше майбутнє!!!

Сектор ювенальної превенції ГУ Національної поліції

у Волинській області

Пам’ятка

для батьків на час літніх канікул

Весняні канікули – пора відпочинку та розваг. Саме тому необхідно пам’ятати про необхідність дотримання елементарних правил поводження в побуті, у громадських місцях, на вулицях тощо. З метою попередження нещасних випадків з дітьми, травматизму просимо Вас дотримуватися таких правил безпеки:

· не залишайте дітей без нагляду, нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, поліції та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною. Ви повинні знати, де і з ким знаходиться ваша дитина;

· слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;

· нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватися правил дорожнього руху;

· не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища без супроводу дорослих;

· нагадуйте дітям правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами;

· пам’ятайте про правила поводження з дикими та бездоглядними свійськими тваринами.

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей!

Пам’ятайте: Ваше життя та життя дітей – у Ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Відпочинок запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем.

А подбати про це повинні Ви самі.

У разі необхідності телефонуйте:

При пожежі – «101»

До поліції - «102»

Швидка допомога - «103»

Служба газу – «104»

Сектор ювенальної превенції

Головного управління Національної поліції

у Волинській області/Files/images/50516.jpg

Інформація про протидію збуту наркотичних засобів та психотропних речовин

Поширення наркотичних речовин є небезпечним для несвідомих, недостатньо зрілих осіб, особливо дітей шкільного віку. Адже це приводить не тільки до наркозалежності, кримінальної відповідальності, фінансових проблем, але й до втрати здоров’я та перспективи успішного майбутнього.

Було виявлено, що у найбільш людних місцях, а саме: на стінах будинків, опорах, ліхтарях, вхідних дверях будинків, у центрі міста, спальних районах та поблизу освітніх закладів розповсюджується реклама наркотиків з вказівкою сайтів та електронних адрес. На сайтах розміщена інформація щодо переліку наркотичних речовин , їх цін, шляхів збуту, алгоритму оплати, а також можливості тим, хто захоче взяти участь у здійсненні розкладки у відповідних місцях, фотографуванні цих місць.

З метою швидкого реагування на факти пов’язані з поширенням і збутом наркотиків, просимо телефонувати за вказаним номером телефону 050-077-37-13 (заступник начальника управління національної поліції – Хмарук Дмитро Володимирович).

Дирекція


«Кімната кризового реагування»

У Луцькій територіальній громаді запрацювала «кімната кризового реагування» для осіб, які стали жертвами домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Основними завдяннями «кризової кімнати» є забезпечення постраждалих місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування, надання первинної психологічної допомоги та перенаправлення клієнтів до інших надавачів послуг у сфері домашнього насильства - соціальних служб, медичних та юридичних установ.

Потрапити у заклад можна за скеруванням уповноваженого підрозділу органу Національної поліції; управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Строк цілодобового перебування у кризовій кімнаті від 10 до 20 діб.

Право на влаштування до кризової кімнати має:

  • повнолітня постраждала особа;

  • особа, яка не досягла повноліття, але перебуває (перебувала) у зареєстрованому шлюбі;

  • дитина у разі її прийняття до кризової кімнати разом з матір’ю або особою, яка її замінює.

З метою гарантування безпеки осіб, які постраждали від домашнього насильства адреса кризової кімнати не розголошується.


До уваги батьків!

В мережі останнім часом більше стає згадок про прихильників молодіжних субкультур та поширення їх серед підлітків

Іноді підліток не може самостійно реалізувати свої бажання. Він знаходить своє місце у молодіжному угрупуванні для свого самоствердження та своєї самореалізації. Задля цього підлітки об'єднуються у неформальні групи.

Деякі батьки навіть можуть не підозрювати, що її дитина належить до певної субкультури та може мати девіантну поведінку. Що ж робити батькам у цій ситуації?

ü Спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити, коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її.

ü Якщо дитина розповідає куди вона ходить та як проводить свій час. Проявіть якомога повнішу обізнаність в обговорюваній темі; виявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка;

ü Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах;

ü Щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася;

ü «Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані;

ü Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.

ü Зосередьтеся на тому, щоб показати дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони, допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.

ü Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до вас, слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові; допомогти підлітку зрозуміти ступінь ризику від деструктивної поведінки і невідворотної відповідальності за скоєне (зокрема у випадку вчинення булінгу або іншого правопорушення).

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в мережі Інтернет не контролюється.

/Files/images/olya_usova/Screenshot_2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2718

Коментарi